Tijdens de Algemene Ledenvergadering van de Friese Federatie d.d. 20 november 2019 is aan onze  vereniging de Nardus Norm toegekend. Voorzitter Jan Bergmans ondertekent de overeenkomst.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Tijdens de Algemene Ledenvergadering van de Friese Federatie d.d. 07 april 2015 is aan onze voorzitter het Certificaat Nardus Gedragscode uitgereikt.

Dit is een verklaring dat De Laatste Eer Wijnaldum voldoet aan de Nardus Gedragscode Uitvaartzorg.